Architektura: Peter Eisenman i Jeffrey Kipnis wykładają w SCI-Arc

Dzięki uprzejmości SCI-Arc Southern California Institute of Architecture (SCI-Arc) odbędą się wykłady znanego architekta, Petera Eisenmana i teoretyka architektury, Jeffreya Kipnisa w ich wykładzie WM Keck w centrum Los Angeles.
Wykład Eisenmana odbędzie się w poniedziałek, 5 marca o 19.00, a wykład Kecka odbędzie się we wtorek, 6 marca o 19.00.
Oba wykłady są bezpłatne i otwarte dla publiczności.
Więcej informacji po przerwie.
Peter Eisenman jest uznanym na arenie międzynarodowej architektem i pedagogiem, którego wielokrotnie nagradzane projekty mieszkaniowe i urbanistyczne na dużą skalę, innowacyjne obiekty dla instytucji edukacyjnych i seria wynalazczych domów prywatnych świadczą o doskonałości w projektowaniu.
Przed założeniem pełnoetatowej praktyki architektonicznej w 1980 roku Eisenman pracował jako niezależny architekt, pedagog i teoretyk.
W 1967 r.
Założył Instytut Architektury i Urbanistyki (IAUS), międzynarodowy think tank dla architektury w Nowym Jorku, a do 1982 r.
Był jego dyrektorem.
Eisenman jest członkiem Amerykańskiej Akademii Nauk i Akademii Amerykańskiej Sztuki i listów.
Teoretyk architektury Jeffrey Kipnis, profesor architektury i teorii w Ohio State Knowlton School of Architecture, pracuje nad ścisłą lekturą dyrektora SCI-Arc Eric Owen Moss.
pracować ze swoimi uczniami na OSU i przedstawić swoje wnioski społeczności SCI-Arc.
Według jego słów: wykład nie byłby hagiografią, ani historią, ani biografią, lecz lekturą pracy Eric Owen Mossa w kategoriach relacji między jednostką a polityką ciała, która gwarantuje pracę i jej lata..
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[więcej w: dylon sos odbarwiacz, opoltrans kielce, opoltrans kraków ]

Powiązane tematy z artykułem: dylon sos odbarwiacz opoltrans kielce opoltrans kraków