Budownictwo wczoraj i dzis : Aplikacja Project Morpholio

Projekt Morpholio ma na celu stworzenie nowej platformy prezentacji, krytyki i współpracy dla wszystkich projektantów, architektów, artystów lub członków kultury opartej na obrazie, za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS.
Stworzona przez grupę pięciu architektów i pracowników akademickich aplikacja poszukuje nowego obrazu portfela:.
Chociaż jest to niezbędne do projektowania kultury, obecne metody tworzenia i dzielenia się portfelami projektów i prezentacjami wciąż ostatecznie opierają się na ustalonych pojęciach czasu, mediów i przestarzałe technologie udostępniania..
Rozprzestrzenianie się kultury urządzeń, sieci społecznościowych i technologii chmury zmienia sposób, w jaki pracujemy i łączymy się na co dzień.
Dla projektantów oznacza to, że technologia nie tylko transformuje proces produkcji, ale także procesy, dzięki którym dzielimy się, krytykujemy i organizujemy się wokół wykonywanej przez nas pracy.
Przewidywano, że w 2020 roku na świecie będzie 50 miliardów mobilnych połączeń internetowych, co stanowi równowartość siedmiu urządzeń na osobę.
Morpholio to nie tylko istnienie technologii, ale raczej narzędzie i eksperyment, w jaki sposób możemy lepiej wykorzystać jego moc.
Jaka jest przyszłość krytyki, siła napędowa kultury projektowania w tym coraz bardziej połączonym świecie.
Czy szybkość, z jaką obrazy krążą po całym świecie, zwiększa poziom rozmowy w obrębie dyscyplin projektowych.
Kiedy sprzeciwia się uczniom, którzy uhonorowali tradycję projektowania zwołującej publiczną debatę wokół zbioru obrazów i idei, wyraźnie kontrastuje z typowym forum komentarzy w mediach społecznościowych.
Łącznie jednak pojawia się nowe spektrum cennych środków gromadzenia informacji zwrotnych na temat własnej pracy.
Na ciągłą ewolucję będą miały wpływ narzędzia, które tworzymy, aby podtrzymywać i powiększać sensowną rozmowę, krytykę, opinie i debatę z globalną społecznością.
Morpholio zostało stworzone przez: Jeffrey Kenoff, Marka Collinsa, Toru Hasegawa, Annę Kenoff.
Możesz pobrać wersję beta Morpholio ze sklepu iTunes Store.
[podobne: altrak24, castorama kielce, opoltrans kielce ]

Powiązane tematy z artykułem: altrak24 castorama kielce opoltrans kielce