Budownictwo wczoraj i dzis : Fast Company 50 Najbardziej innowacyjnych firm: James Corner Field Operations

Architekt krajobrazu, James Corner, ma sposób nie tylko projektowania urzekających krajobrazów, ale także tworzenia miejsc, w których ludzie chcą być.
Podczas gdy tysiące przeżyły transformację nowojorskiej linii kolejowej, wpływ Corner a jest widoczny również w dużych metropoliach na poziomie międzynarodowym, ponieważ jego wpisy konkursowe i zbudowane prace inspirują poczucie odnowy miejskiej i przywracają zaufanie do ich otoczenia.
W rzeczywistości firma Fast Company niedawno uznała James Corner Field Operations za jedną z 50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie za tworzenie intymnych zielonych przestrzeni z przemysłowej miejskiej zarazy.
Więcej o JCFO po przerwie.
Na większą skalę inspiruje nas umiejętność Corner.
niewykorzystane przestrzenie miejskiej tkanki miasta i stworzyć intymny rezerwat, który staje się katalizatorem przyszłego rozwoju i miejscem spotkań dla miejskiego życia.
Podczas całej swojej pracy funkcjonuje silna wrażliwość środowiskowa, ponieważ firma stara się poprawić istniejące i wykorzystywać potencjał strony, zamiast zatrzeć jej historię, zastępując ją zupełnie nową tożsamością.
Corner powiedział Fast Company, There s a edginess i atrakcyjności miejskiej, która pochodzi z tych stron.
Byłoby wstydem wymazać wszelkie ślady ich historii.
Nawet przy tworzeniu tego, co niezbędne, aby stać się nowym miastem, takim jak projekt Water City w Qianhai, projekt JCFO jest zakorzeniony w tworzeniu poczucia miejsca charakterystycznego dla tego miasta.
Na przykład dla ogromnego planu urbanistycznego Qianhai, Corner.
S.
Water City.
tworzy wyrafinowaną sieć pięciu.
Water Fingers.
to centrum najważniejszych zasobów miasta.
Palce będą funkcjonować zarówno jako innowacyjna infrastruktura hydrologiczna, jak i nowy park publiczny, bez wątpienia przyspieszając dalszy rozwój w Qianhai, podobnie jak to, że High Line stanowiło solidną podstawę dla miejskiej przebudowy Meat Packing District.
Staram się naciskać, to zarówno troska o intymne i na większą skalę kwestie zrównoważonego rozwoju i stylu życia w miastach.
Możesz budować więcej budynków, ale ciężko jest myśleć o tym, jak mieć wysoką jakość publiczną.
Moje zainteresowania dotyczą tych dwóch skrajności: poetyki dotykowości, piękna intymności; i większe poczucie, jak działają miasta i jak są zaprojektowane w tej skali.
wyjaśnił Corner.
Gratulacje dla JCFO za umieszczenie na liście Fast Company.
z niecierpliwością czekamy na więcej wspaniałej pracy od firmy.
[podobne: komornik bakalarski, opoltrans szczecin, komputersat ]

Powiązane tematy z artykułem: komornik bakalarski komputersat opoltrans szczecin