Budownictwo wczoraj i dzis : Korean Land + Housing Corporation / DRDS

Dzięki uprzejmości DRDS DRDS wygrał niedawno międzynarodowy konkurs dla Koreańskiej Korporacji Lądowej i Mieszkaniowej.
Zlokalizowane w Jinju w Korei Południowej, celem ich propozycji jest stworzenie zrównoważonego kampusu ze zintegrowanymi zielonymi elementami architektonicznymi dla nowego budynku centrali korporacyjnej.
Program 65.000sm składa się z biur administracyjnych, usług publicznych, opieki społecznej i obiektów kulturalnych, które obejmują obiekty sportowe, salę wystawową, sale lekcyjne, studia radiowo-telewizyjne, bibliotekę, kasę kredytową, kawiarnię, opiekę nad dziećmi i centrum konferencyjne.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Koncepcja projektu Land Meets Sky.
odzwierciedla markę LH, tworząc budynek harmonijnie harmonizujący wizualnie i technologicznie z otaczającym krajobrazem.
Projekt wdraża liczne zrównoważone metodologie w skali mikro i makro.
Funkcje obejmują dramatyczny brise soleil na południowej fasadzie wieży i wielopiętrowe interaktywne strefy na zachodzie, które wykorzystują inteligentną skórę, która przyciąga chłodne powietrze przez budynek.
Dzięki uprzejmości DRDS Projekt, położony w pobliżu malowniczej rzeki w Jinju w Korei Południowej, integruje obszary programów publicznych i prywatnych (główny problem bezpieczeństwa); w spójną kompozycję, która promuje egalitarne środowisko.
Publiczne boiska sportowe znajdują się na południe od stojących konstrukcji, aby wykorzystać światło słoneczne podczas imprez sportowych i codziennego użytku.
Dzięki uprzejmości DRDS Korea Land & Housing Corporation zajmuje się budową, renowacją i zarządzaniem nieruchomościami gruntowymi i mieszkaniowymi oraz miastami w Korei Południowej i na całym świecie.
Firma buduje kompleksy mieszkaniowe, mieszkania do wynajęcia, nowe miasta, kompleksy przemysłowe, wolne strefy ekonomiczne, parki przemysłowe i nowe miasta oraz projekty mieszkaniowe.
Obejmuje również poprawę środowiska mieszkalnego; zagospodarowanie terenów mieszkaniowych; przebudowa projektów mieszkaniowych; udoskonalanie środowisk miejskich; promocja miejskiego wyrafinowania; oraz świadczenie usług przebudowy i doradztwa.
Dzięki uprzejmości DRDS Architects: DRDS Lokalizacja: Jinju, Korea Południowa Associate Architects: Mooyoung / Tomoon Powierzchnia brutto: 65 000 SM Zastosowanie: Siedziba główna firmy Rok budowy: 2012 Zakończenie budowy: 2015
[więcej w: foto miki kutno, komputersat, dylon sos odbarwiacz ]

Powiązane tematy z artykułem: dylon sos odbarwiacz foto miki kutno komputersat