Architektura i nowoczesne budownictwo – 2012 Pawilon Olimpijski dla BMW / Serie Architects

Dzięki uprzejmości Serie Architects Serie Architects.
propozycja została ostatnio wybrana jako projekt Pawilonu Olimpijskiego 2012 dla BMW po konkursie na zrównoważony projekt.
Ich najnowocześniejszy projekt będzie stanowił znaczącą architekturę dodatku do Parku Olimpijskiego, jednocześnie odzwierciedlając głębokie zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój.
Pawilon BMW, którego powierzchnia wynosi 800m2, zostanie wybudowany na podwyższeniu nad rzeką Wodociągów, pomiędzy Stadionem Olimpijskim a Centrum Pływackim.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Po konkurencji z udziałem sześciu firm architektonicznych, BMW wybrało brytyjską firmę Serie w oparciu o jej najnowocześniejszy projekt, który będzie stanowił znaczącą architekturę dodatku do Parku Olimpijskiego, jednocześnie odzwierciedlając głębokie zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój.
Dzięki uprzejmości Serie Architects, Tim Abbott, Dyrektor Zarządzający, BMW Group UK komentuje:.
Jako główny inwestor, producent i pracodawca w Wielkiej Brytanii, BMW Group jest dumna z tego, że jest oficjalnym partnerem pierwszych igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Wielkiej Brytanii od 1948 roku.
To zaangażowanie w Wielką Brytanię znalazło również odbicie w naszym wyborze praktyki architektury domowej, aby zaprojektować nasz pawilon.
Cieszymy się, że ostateczny projekt Serie odzwierciedla nasze zaangażowanie w zrównoważone myślenie w tak innowacyjny i przyciągający uwagę sposób.
Uważamy, że stanowi naprawdę godne uzupełnienie Parku Olimpijskiego.
Innowacyjny projekt Serie wykorzysta wodę z rzeki, aby zapewnić zrównoważone źródło chłodzenia budynku przed oddaniem tej przefiltrowanej wody do rzeki przez przyciągającą uwagę kurtynę wodną.
cecha.
Każdy element pawilonu BMW został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlał dziedzictwo firmy w zakresie innowacji ekologicznych.
Dwupiętrowa nadbudowa będzie wykonana ze stali o wysokiej zawartości recyklingu.
Ograniczono również zużycie materiałów o dużej zawartości węgla, takich jak beton.
Współzałożyciel Serie i główny architekt Christopher Lee komentują: Projekt przenosi ideę pawilonu w parku.
wiktoriański bandstand.
ale zamiast jednego pawilonu wyobrażamy sobie dziewięć pawilonów skupionych razem, by stworzyć rodzinę.
Na najwyższym piętrze znajdzie się kilka samodzielnych pawilonów, które zostaną wykorzystane do podkreślenia najnowszych innowacji BMW.
Niższe piętro pomieści szereg interaktywnych eksponatów odwiedzających, wyrażających wizję BMW na zrównoważoną mobilność oraz wsparcie dla sportowców Team GB i ParalympicsGB, w tym Rebecca Adlington, Tom Daley, Louis Smith i David Weir poprzez program BMW London 2012 Performance Team.
Oczekuje się, że ponad 8.000 gości odwiedzi pawilon BMW każdego dnia podczas Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.
BMW Group została również uznana za najbardziej zrównoważoną na świecie firmę motoryzacyjną w indeksie zrównoważonego rozwoju Dow Jones przez ostatnie siedem kolejnych lat i jest jedynym producentem samochodów, który pojawiał się w rankingach każdego roku od ich wprowadzenia na rynek.
[hasła pokrewne: jania autohaus opinie, opoltrans szczecin, komputersat ]

Powiązane tematy z artykułem: jania autohaus opinie komputersat opoltrans szczecin