Architektura i nowoczesne budownictwo – Zaproszenie do ubiegania się o pracę: Stanowisko badaczy zajmujących się archiwizacją AE Bye

Dzięki uprzejmości Pennsylvania State University School of Architecture i Architektura Krajobrazu Departament Architektury Krajobrazu w Penn State ogłasza wezwanie do inauguracyjnego AE Bye / Architecture Architecture Archives Research Fellow na rok kalendarzowy 2012.
Stypendium zapewnia stypendium w wysokości 2 500 $ za minimum tydzień badań archiwalnych w bibliotece zbiorów specjalnych rodziny Eberly w kampusie Uniwersytetu Penn State University w State College w Pensylwanii.
Zapisy (rysunki, dokumenty, zdjęcia i filmy) znanego amerykańskiego architekta krajobrazu AE Bye (jak również architektów krajobrazu Johna Brackena i Stuarta Mertza) odbywają się w Penn State, a ostateczny termin to 7 marca 2012 r.
Więcej informacji po przerwie.
Badania muszą zostać zakończone w roku kalendarzowym 2012 z wymogiem późniejszego rozpowszechnienia badań w formie publicznej prezentacji, eseju lub małej publikacji, która zostanie dostarczona w ciągu sześciu miesięcy po zakończeniu badań archiwalnych.
Penn State rozważy dodatkowe fundusze na szczególnie ambitne i merytoryczne rozpowszechnianie badań.
Wnioski w formie listu motywacyjnego, który określa parametry badania, w tym spodziewane daty, należy przesłać na poniższy adres e-mail.
List nie powinien przekraczać dwóch stron i musi mu towarzyszyć aktualny curriculum vitae z danymi kontaktowymi e-mail.
Drużyna jest otwarta dla naukowców, specjalistów i naukowców we wszystkich dyscyplinach.
Ph.D.
kandydaci i powyżej mogą składać wnioski, ale studenci nie kwalifikują się.
The Archives Research Fellow otrzyma honorarium w wysokości 2500 $ na początku okresu badawczego.
Stypendium zostanie wykorzystane według uznania Research Fellow do pokrycia kosztów transportu, zakwaterowania i wszystkich innych kosztów.
Każda kwota pozostała z wydatków zostanie zatrzymana przez Research Fellow.
Wydział Architektury Krajobrazu zapewni wsparcie administracyjne w okresie badawczym.
Stypendium jest finansowane przez Architekturę Architektury Krajobrazu w Projektowaniu Integratywnym w Szkole Architektury i Krajobrazu im.
H.
Campbell i Eleanor R.
Stuckeman.
Wnioski zostaną złożone do 7 marca 2012 r.
Lub przed tym terminem.
Kandydaci zostaną powiadomieni o wybranym Fellowie do 28 marca 2012 r.
Wybór zostanie dokonany przez komisję szefa wydziału i mianowany wydział.
Zapytania i wnioski o członkostwo (PDF, mniej niż 2Mb) należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Kelly Riser, Departament Architektury Krajobrazu w Pensylwanii, Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[hasła pokrewne: opoltrans szczecin, jania autohaus opinie, kamień dekoracyjny castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: jania autohaus opinie kamień dekoracyjny castorama opoltrans szczecin